Aldo Ino Ilešič

Ilešič drugi v Las Vegasu
petek, 26. september 2008 ob 16:05
Ljubljana - Aldo Ino Ilešič je turnejo nastopov v Združenih državah Amerike na finalu kriterijskih dirk v Las Vegasu zaključil s sijajnim drugim mestom.

Lepa zmaga Alda Ina Ilešiča
nedelja, 24. avgust 2008 ob 18:51
Ljubljana - Slovenec Aldo Ino Ilešič je zmagovalec 38. kolesarske dirke za Memorial Stjepana Grgca, ki je potekala v Ivanić Gradu. Drugo mesto je zasedel Vid Ogris in tretje Radoslav Rogina.

Ponovno Grega Bole
nedelja, 1. junij 2008 ob 15:02
Kranj - V Kranju je bila na sporedu kolesarska dirka Po ulicah Kranja. Ponovno je prvi ciljno črto prečkal Grega Bole, ki je zopet premagal Jureta Kocjana in Alda Ina Ilešiča.

Na Jelenovem klancu najmočnejši Bole
sobota, 31. maj 2008 ob 21:33
Na 41. dirki za veliko nagrado Kranja je slavil Gregor Bole (Adria Mobil), drugi je bil Jure Kocjan (Perutnina Ptuj), tretji pa Ino Aldo Ilešič (Sava).

Boletu velika nagrada Kranja
sobota, 31. maj 2008 ob 17:10
Kranj - Zmagovalec 41. Velike nagrade Kranja (1.1) je Grega Bole. Kolesar Adria Mobila je bil hitrejši od Jureta Kocjana in Alda Ina Ilešiča.

Jutri znoj na Jelenovem klancu
petek, 30. maj 2008 ob 00:18
Kranj - in Uroša Šilarja verjamem, da velja Aldo Ino Ilešič v ožji krog favoritov. Ima sposobnosti, da naredi rezultat tudi na Giru," je možnosti domače ekipe Sava na 41. kolesarski dirki za veliko nagrado Kranja (memorial Filipa Majcna) ocenil domači športni direktor Miran Kavaš.

Ilešič in Kerkez šolata Američane
nedelja, 4. maj 2008 ob 17:17
Charlotte - Kot predzadnji kriterij, ki se točkuje za serijo 'USA Crits Speedweek', je bil na sporedu kriterij v Charlottu. Svojo drugo zmago zapored je dosegel Aldo Ino Ilešič.